Kouvolan Kuulo Ry


Siirry sisältöön

Päävalikko:


Yhteystiedot


Kouvolan Kuulo Ry

Nettiosoitteemme on:
http://personal.inet.fi/yhdistys/Kouvolan-Kuulo-ry


Kouvolan Kuulo Ry:n hallitus v.2018

Raija Peuhu, puheenjohtaja puh. 050 3482 894, Väinöläntie 20 B, 45200 Kouvola
raija.peuhu1@gmail.com
Airi Pystynen, sihteeri, varajäsen, puh. 050 5550 849, Kartanokatu 5E, 45150 Kouvola
airi.pystynen@gmail.com

Jari Hietala, j
äsenasiat, varsin.jäsen, puh.040 5376 561, Sippolankatu 8 A5, 45130 Kouvola
jari.hietala9@luukku.com
Erkki Mukkila, varsin.jäsen puh. 040 7637 121, Varppitie 2A 26, 45700 Kuusankoski
Heli Tohka, varsin.jäsen puh. 040 5769 993, Ahventie 11 A, 45160 Kouvola
heli.tohka@outlook.com
Eila Katajisto, varsin.jäsen, puh. 040 6445 016, Kappelinkatu 10 A 9, 45130 Kouvola
eilamariakatajisto@gmail.com
Hanna Sarlo, varsin.jäsen puh. 040 5358 883, Soratie 3 as 19, 45200 Kouvola
hanna.sarlo@gmail.com






Aluetyöntekijä, Etelä-Itä-tiimi
Kauppakatu 3 A 3

48100 Kotka. Suunnitelija Riitta Pulkkinen p. 040 075 0566
riitta.pulkkinen@kuuloliitto.fi


Pohjois-Kymen Sairaala POKS
Sairaanhoitaja Pohjois-Kymen sairaalan korvapoliklinikalla vastaa puheluihin p. 020 615 1705 maanantaisin, tiistaisin ja torstaisin ja perjantaisin klo 8:00 - 9:00.
Kymenlaakson Keskussairaala, kuuloasema
Puhelinvaihde 05 22051, puh. 020 6332 118 klo 8:sta eteenpäin. Toimii lähete ja ajanvaraus periaatteela. Jos olet käynyt aikaisemmin, niin uutta lähetettä ei tarvita.
Aikuisten kuntoutusohjaaja Tuula Heikkinen puh. 05 22052 47, 020 6332 106 klo 10-13.
Lasten kuntoutusohjaaja puh. 020 6332 107
Carea Kotkantie 41, 48210 Kotka
Kuuloliitto Ry:n neuvova puhelin puh. 580 3370, 09 580 3830 manantaisin klo 9-15

Kuuloapu Kouvolan terveysasemilla
Kuusankosken terveysasema puh. 020 6151004
Valkealan terveysasema puh. 020 6155 179, 020 6151005
Elimäen terveysasema puh. 020 6152 427, 020 6151003
Keltakankaan terveysasema puh. 020 6154 867, 020 6151001





Klikkaa hirellä jotakin ylläolevaa kuvaketta, niin siirryt kohteeseen


© CopyRight Pentti Roitto

Takaisin sisältöön | Takaisin päävalikkoon