Lähtölista

Etusivu ] Yläsivu ]

 

ETELÄ-KARJALAN MAAKUNTAVIESTIN LÄHTÖLISTA
JOUTSENOSSA 6.1.2015    
     
MINIMAAKUNTAVIESTI SINISET NROT LÄHTÖ
  10 - 13  
10  Lappeenranta 1   11:00.00
1: Jouni Hannula    
2: Maiju Kainlauri    
3: Arttu Jauho    
4: Jasmin Turunen    
5: Eelis Heimonen    
6: Mona Ripatti    
7: Väinö Toivari    
8: Veera Kiero    
11  Lappeenranta 2   11:00.00
1: Max Ripatti    
2: Lotta Aumakallio    
3: Aaro Heimala    
4: Saara Kervinen    
5: Mario Siitonen    
6: Hedda Aavela    
7: Aaro Laitinen    
8: Viivi Kurttila    
12  Imatra   11:00.00
1: Matti Mansikka    
2: Kiia Karttunen    
3: Atte Räikkönen    
4: Maija Pajari    
5: Teemu Sinkkonen    
6: Eevi Laatikainen    
7: Rasmus Räikkönen    
8: Oona Tonder    
13  Rautjärvi   11:00.00
1: Marko Hinkkanen    
2: Vilma Sinkkonen    
3: Elmeri Terävä    
4: Enni Kuisma    
5: Valtteri Viinanen    
6: Emma Ilvonen    
7: Erno Pellinen    
8: Meeri-Maria Kataja    
14 Savitaipale   11:00.00
1: Juuso Enbuska    
2: Annastiina Torikka    
3: Roope Parkkima    
4: Emma Jokinen    
5: Juho Enbuska    
6: Saimi Suomalainen    
7: Aapo Korhonen    
8. Sohvi Mäkelä    
     
VALTUUSTOSARJA VIHREÄT NROT LÄHTÖ
  15 - 17  
15  Parikkala   12:00.00
1: Jouni Kiviaho    
2: Antti Paajanen    
3: Pirjo Valkeapää    
4: Jussi Poutanen    
16  Lappeenranta   12:00.00
1: Anu Paalanen    
2: Ari Torniainen    
3: Tuomas Telkkä    
4: Jouni Kemppi    
17  Taipalsaari   12:00.00
1: Sanna Kolhonen    
2: Sanna Kahari    
3: Teemu Turunen-Saaresti    
4: Kimmo Kylämies    
     
HARRASTESARJA VIHREÄT NROT LÄHTÖ
  20 - 25  
20  Karjala Triathlon 1   12:00.00
1: Simo Puumalainen    
2: Heidi Horttanainen    
3: Matti Karjunen    
4: Reima Tirronen    
21  Karjala Triathlon 2   12:00.00
1: Seppo Sinkko    
2: Matti Kasanen    
3: Osmo Pekki    
4: Liisa Tirkkonen    
22  Lappeen Riento Old Stars   12:00.00
1: Janne Aumakallio    
2: Marjo-Riitta Toivari    
3: Timo Kiero    
4: Pasi Hannula    
23  Outotec   12:00.00
1: Tero Toikka    
2: Sami Kontio    
3: Pasi Ahvonen    
4: Tiina Huuhilo    
24  PaU:n seuratoimijat   12:00.00
1: Keijo Kosonen    
2: Tiia Kuikka    
3: Timo Huikko    
4: Petteri Alavahtola    
25  SiU:n hiihtovanhemmat   12:00.00
1: Antti Kuisma    
2: Marjut Rita    
3: Mika Sinkkonen    
4: Mika Viinanen    
     
MAAKUNTAVIESTI SINISET NROT LÄHTÖ
  1 - 9  
1  Imatra 1   13:00.00
1: Ville Ahonen    
2: Matias Vesterinen    
3: Laura Laatikainen    
4: Olli Ahonen    
5: Viivi Varjus    
6: Aaro Näätänen    
7: Anni Toiviainen    
8: Jussi Tauriainen    
2  Imatra 2   13:00.00
1: Aapo Ahonen    
2: Aleksi Sinkkonen    
3: Virpi Juutilainen    
4: Joonas Sinkkonen    
5: Jenny Sinkkonen    
6: Antti Mansikka    
7: Venla Lehtonen    
8: Sami Rasimus    
3  Lappeenranta 1   13:00.00
1: Jari Joutsen    
2: Jouko Räsänen    
3: Siiri Kaijansinkko    
4: Roni Lukkarinen    
5: Laura Tukia    
6: Jani Raami    
7: Niina Virtanen    
8: Mika Kaljunen    
4  Lappeenranta 2   13:00.00
1: Antti Kosonen    
2: Aaro Kiero    
3: Lotta Kurttila    
4: Joonas Turunen    
5: Leena Ojala    
6: Kai Korhonen    
7: Pauliina Pohja    
8: Elmo Eskelinen    
5  Imatra 3   13:00.00
1: Teemu Kokkonen    
2: Antero Sarlomo    
3: Matilda Juutilainen    
4: Mikael Rovio    
5: Mervi Päätalo    
6: Akseli Laatikainen    
7: Erika Luukkanen    
8: Henri Maikkula    
6  Lappeenranta 3   13:00.00
1: Arto Frosti    
2:  Elias Aavela    
3: Minna Hotakainen    
4: Vesa Venäläinen    
5: Milla Kainlauri    
6: Mika Luukkonen    
7: Veera Lautala    
8: Antti Saikko    
7  Lappeenranta 4   13:00.00
1: Jarkko Jauho    
2: Veikko Pellinen    
3: Arja Pulkkinen    
4: Markku Pietikäinen    
5: Tarja Nykänen    
6: Harri Tuliniemi    
7: Maiju Luokkala    
8: Lauri Niemi    
8  Rautjärvi   13:00.00
1: Janne Peippo    
2: Matti-Petteri Hinkkanen    
3: Jaana Mäkelä    
4: Eetu Terävä    
5: Krista Viinanen    
6: Topi Kuru    
7: Emma Hämäläinen    
8: Juha Hinkkanen    
9  Taipalsaari   13:00.00
1: Sami Sikanen    
2: Timo Karhu    
3: Satu Jyrkinen    
4: Julius Taskinen    
5: Ella Jyrkinen    
6: Pasi Jyrkinen    
7: Satu Sikanen    
8: Johannes Kohonen