Hallitus | Valtuustoryhmä | Hämeenlinnalainen | Tapahtumat | Kunnallisvaalit 2004 | Palaute | Kuvagalleria

Hämeenlinnan Kokoomuksen valtuustoryhmä

Hutu Sirkka

sirkkahutu@hotmail.com

puh: 040 829 3320

Ikonen Kirsti

kirsti.antti.ikonen@virpi.net

puh: 040 737 2957

Kallioinen Ruut

ruut.kallioinen@sci.fi

puh: 0500 530 771

Korpimaa Antti

antti.korpimaa@virpi.net

puh: 050 377 0454

Kulmala Jarmo

jarmo.kulmala@kehittamiskeskus.com

puh: 0400 469 603

Laaksonen Katriina

laaksonen@mail.htk.fi

puh: 040 547 0829

Lind Kirsi

kirsi.lind@mail.htk.fi

puh: 040 729 1277

Lintumäki Harri

harri.lintumaki@hameenlinna.fi

puh: 040 759 3750

Louhio-Järvinen Sari

sarilouhiojarvinen@virpi.net

puh: 040 504 5467

Mertanen Terttu

puh: 050 582 3745

Rantanen MaijaLeena

puh: 050 540 3161

Rissanen Maire

maire.rissanen@hameenlinna.fi

puh: 0400 103 608

Tamminen Kari

kari.tamminen@mail.htk.fi

puh: 040 722 9144

Tuomi Juha

tuomi@mail.htk.fi

puh: 040 5005 475

Vekka Tapio

tapio.vekka@vekkaliikenne.fi

puh: 040 9000 150

Vihervuori Matti

matti.vihervuori@hameensanomat.fi

puh: 040 8682 201

Äijälä Jutta

jutta.aijala@mail.htk.fi

puh: 040 742 3961

Varavaltuutetut:

Myllyntausta Kaija
Tiirikkala Tuuli
Rautio Sari
Mäntysaari Olavi
Pakarinen Ari


Kansallinen Kokoomus | Kokoomuksen Naisten Liitto | Kokoomusnuoret | Nykypäivä | Verkkouutiset

 

 © Hämeenlinnan Kokoomus | minna.viskari@pp.inet.fi | minna@minnam.org|