PIKASHAKIN JOUKKUE SM-TURNAUS 04-05.08.2001.KOUVOLA.

 

4.Sijotusryhmä, kokonaissijoitukset 97-120.                                                                                    

 

1.                   SHYM 1                             59,5               (35, 13)

Jussi Upero 18, Jorma Hilska 13, Jari Jokisalo 12,5, Tauno Häkkinen 16.

 

2.                   PorvSK 1                            58,5               (35, 16)

 

3.                   LeppSisu 1                          54,5               (29, 11)

 

4.                   ValkSK 1                            54,0               (29, 10)

 

5.                   Remi 4                                 51,0               (28, 11)

 

6.                   RampKa 1                           50,5               (26, 10)

 

7.                   HyvSK 1                             49,5               (30, 13)

 

8.                   EtVaS 3                               49,5               (23, 8)                                        

 

9.                   KurVi 1                               49.0               (24, 8)

 

10.                 I-HSK 1                              48,5               (25, 10)

 

11.                 UudSK 1                             47,5               (23, 6)

 

12.                 KäpSK 2                             47,0               (25, 9)

 

13.                 MatSK 6                             47,0               (23, 9)

 

14.                 ESK 3                                 45,5               (20, 7)

 

15.                 JoeSK 5                              44,5               (21, 8)

 

16.                 G 5                                      44,0               (19, 7)

 

17.                 SomSK 1                            40,5               (18, 5)

 

18.                 X 2                                      40,5               (17, 6)

 

19.                 JärvSK 2                             40,0               (19, 5)

 

20.                 JoeSK 6                              39,0               (18, 7)

 

21.                 LprSK 3                              38,5               (20, 8)

 

22.                 LahS 4                                 36,0               (17, 7)

 

23.                 TuTS 7                                35,0               (17, 6)

 

24.                 PorvSK 2                            34,5               (11, 2)

 

 

6. sijoitusryhmä, kokonaissijoitukset 145.-168.

1.               JoeSK 8                              57,5               (34, 14)

2.                   JoeSK 7                              55,5               (31, 14)

3.                   Remi 6                                 53,0               (27, 10)

4.                   ESK 4                                 52,0               (27, 11)

5.                   HSK 4                                 51,5               (28, 13)

6.                   UudSK 2                             51,0               (30, 12)

7.                   RikSha 2                              50,5               (29, 12)

8.                   VammSK 4                         50,5               (25, 10)

9.                   I-HSK 6                              49,0               (25, 10)

10.                 SalSK 4                               48,0               (25, 11)

11.                 SHYM 2                             46,5               (24, 8)

Ari Pussinen 12.5, Kelpo Vesterlund 13, Osmo Hynninen 14, Petri Sipola 7


12.                 SalSK 5                               45,5               (23, 8)

13.                 VammSK 5                         45,5               (23, 7)

14.                 RiiSY 2                                45,0               (24, 8)

15.                 LeppSisu 2                          45,0               (23, 7)

16.                 KäpSK 4                             44,0               (22, 7)

17.                 X 3                                      43,5               (19, 5)

18.                 LiShaKe 1                           43,0               (17, 7)

19.                 MatSK 5                             41,5               (17, 5)

20.                 JoeSK 9                              40,0               (19, 6)

21.                 SSK 3                                 38,0               (17, 6)

22.                 LahS 6                                 37,0               (16, 6)

23.                 TöysSK 1                            36,5               (14, 4)

24.                 SiikSK 1                              34,5               (13, 4)

 


 Turnaukseen osallistui 188, joukkuetta.